Goma dimri 3 muj te perdorne

Shitet nga: Goma dimri te perdorne 3 muj 03 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri me bandasha te mercdesit me rrot kapne gjermane
Jan te perdorne vetem 3 muj ih shes vetem per shkakt se e kam shit kerrin per ma shum informata 044146694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim