Goma me Fellne

Shitet nga: Islam 19 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma me fellna ,Numri i gomave osht 225/45 R 17 , jan sapo te ardhura nga Zvicrra jan shum pak te perdorura dhe te ruajtura

Qmimi - Me Marrveshje

NR i Telefonit
044-226-585
EMRI-Islam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim