Goma me bandash 195/65/15

Shitet nga: Fitim 03 Jan 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te dimrit195/65/15 me gjith bandash te hekrit komplet kan garancion edhe 1 vit e gjyse arsyeja e shitjes eshte se nuk po me bin bandashat 15 ose boj ndrrim me 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim