Goma me bandazhe

Shitet nga: privat 19 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandazhe 17 255 60 gomat jane si me qene te reja 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim