Goma me bandazheb

Shitet nga: Shyqa 02 Nën 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandazhad jon shum te ruajtun gomat jon 175/70/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim