Goma me gjeth bandasha 13sh

Shitet nga: Besmir 21 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 guma me gjeth bandasha 13sh 45 euro mund edhe te shkruni ne viber ne te njejtin numer ju kthej pergjigjen ose te thirrni 045 651 783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim