Goma për vere

Shitet nga: Liridon 07 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Firma: Ecsta KUMHO
Dimension: 225/55/R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim