Goma per BMW me fellne dhe goma. Dhe goma vere p..

Shitet nga: Robi 21 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 16she
4 Goma vere 14she
2 Goma vere 16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim