Goma per Mercedes

Shitet nga: Haki 21 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Mercedes 4 jan te perdorne shume pak e 4 te paperdorura kuptohet me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim