Goma per traktor Nr 16.9 R34

Shitet nga: 044385188 09 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 guma traktorit n gjende shum t mir Nr 16.9 R34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim