Goma per vetur.

Shitet nga: bushi 11 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BANDASH TE HEKURIT ME RROTKAP
TE ARDHURA NGA ZVICRRA
195/65/15 COLL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim