Goma per vetura dhe gjipa te gjita llojet

Shitet nga: xxxx 05 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per vetura gjipa te gjitha llojet dhe bagera dhe paisje per vullkanizer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim