Goma te dimrit.

Shitet nga: Blin 02 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit,1 sezon te perdorura.Jane ne gjendje shume te mire. I Pershtaten tipit Renault Megane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim