Goma te dimrit te reja14she

Shitet nga: uka 26 Jan 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma komplet me bandasha dhe rotkapne origjinale,gomat Jan vetem 1 muj te perdorura me profil 185/70/14,bandasha Jan me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim