Goma te dimrit

Shitet nga: Skender 19 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit, 175/65 R14 82T, vetem nje dimer te perdorura!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim