Goma te gjith llojet

Shitet nga: enver shala 16 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat vijn nga zvicrra kemi goma te gjith lloje per kamiona per vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim