Goma te perdorura PIRELLI 205 / 70 R 15 C

Shitet nga: Besar 12 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ekstra te mira dhe shiten komplet 100 euro
045-569-969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim