Goma te perdorura Pirelli 195 / 70 R 15 C

Shitet nga: Besar 11 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan ne gjendje te mire dhe shiten komplet 2 cop 50 euro
045-569-969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim