Goma te veres MICHELIN te reja 235/65 R18

Shitet nga: Flamur 12 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te reja te veres te firmes MICHELIN modeli lanitude sport 3, 110H ,extra load. Te sapoardhura nga zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim