Goma te veres te pa perdorura !

Shitet nga: Agron 09 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhura nga zvicra
155 / 80 13R
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim