Goma vere 205/55-16

Shitet nga: Flamur 08 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Continental
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim