Goma

Shitet nga: mentor 09 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan 225-45-17. muni me thirr edhe ne viber. +386 49846356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim