Goma

Shitet nga: lisi 20 Sht 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto Goma te tipit 50o-610-18-24, Gomat jane te reja.Cmimi sipas marrveshsej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim