Goma

Shitet nga: Alban 30 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's gomat me gjth fellne te reja te posardhura nga gjermania per gjip fronter ose & nissan per me shum informacjone na kontaktoni 045-563-679 045-936-543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim