Goma

Shitet nga: Burim 20 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te ardhura nga zvicrra jan te mira.
M+S ALPIN firm shum e mir 185/55/14R per me shum kontaktoni +37744413469 ne viber.
Profil kan 70% shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim