Goma

Shitet nga: xxxxx 22 Pri 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per marcedes denz 320. 265 45 20 jan shum te mira jan te perdorne dy sezona gomat jan te stines se veres per ma shum konktaktoni ne NR 044140583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim