Gomat 4 Te reja Te veres

Shitet nga: Lali 12 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat e veres 4 Te reja R15 Te sapo ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim