Gomat bmw 235 40 18

Shitet nga: bmw 325 14 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat Jan 235 40 18 dy Jan 100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim