Gomat e dimrit

Shitet nga: xxx 22 Pri 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat te dimrit 1 muaj te perdorura TOYO 245/40 R18 125 euro per cop cmimi i diskutueshem (cmimi ne treg per cop eshte 240 euro) gomat jane te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim