Gomat e reja me fellne 225 45 17 5 vrima s..

Shitet nga: II=II=II= 07 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me Goma te reja 225\45 R17 Gomat jan FULDA. Gomat dhe fellnet jan te reja siq shihen edhe ne foto 4 gomat jan njesoj jan te posa ardhura nga gjermanija jan te modelit OPC (Sport Paket ) fellnet bojn ne gjitha llojet e OPELIT, Mercedes,Passat Golf 5 Skoda Seat BMW etj...

per me shum informata kontakto
044-158-170 Viber +38349599883
Kontakto 09:00 -- 23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim