Gomat me fellne 185/70 R14

Shitet nga: Beni 18 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellna , te ardhura nga CH ... gomat i kan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim