Gomat me fellne te hekurit

Shitet nga: lekë 26 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat me fellne te hekurit
205/55/R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim