Jane te Reja shume te mire R 16

Shitet nga: Çimi 24 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane shume te mira pa asnje gervishje se bashku me dadiceke origjinal (Shrafa) Reze 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim