Kapak [ rrotkapne ] 15 origjinal per Mercedes

Shitet nga: ... 23 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kapak [ rrotkapne ] 15 original per Mercedes. Jane te bukur dhe te ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim