Mercdes benz avagert

Shitet nga: Toni 01 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mercdes vjen ga zvicrra esht shum ne gje te rugull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim