Mercedes

Shitet nga: Nik 09 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat 17 coll per Mercedes model 2009 made in austria .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim