Nderroj 185/85R ,15 per golf 2

Shitet nga: xxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj Fellga te Aluminit te dimrit 185/85R15 shum te mira dhe te reja.qmimi 50 euro, VEREJTJE NJE BANDASH ESHTE PAK I DEMTUAR, ndersa gomat jan ne rregull. nderroj me iphone 4 ose naj sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim