Radio SPECTRON

Shitet nga: Beni 20 Mar 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet radio spectron sapoardhur nga ch ... per me shum na kontaktoni ne 049 849 204 ose edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim