ShITET

Shitet nga: titi 04 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes boc te shamponit te gjitha pjeset vetm me punua ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim