Shes 4 goma per Taureg (vetem 500 km te perdorura)

Shitet nga: Emin 26 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan Hankook M+S , 255/60 R18 112H .
Jane te perdorura vetem 500 km. JANE 100% ORIGJINALE .
Gomat jane pikerisht keto ne foto.
Cmimi per 4 gomat gjithsejt eshte 350 Euro.
Nr.tel.: 044/235-843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim