Shes Gomat

Shitet nga: Memo 24 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e ardhura nga zvicraa.
Madhesia e gomave eshte 195, 60 R15 siq shihen ne foto kan 5 sheraf.
Presim bleres serioz.
Ju mirepret Memo nga Gjakova.
044935723
045660661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim