Shes bandash te thjesht nr. 15 coll me 5 shtrafa

Shitet nga: Valdrin 30 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandash te thjesht ne gjendje te rregullt nr.15 coll me 5 shtrafa. Bandashat kan qen te montuar ne BMW dhe nuk dridhin. Bojn edhe per vetura tjera me 5 shtrafa.
ARSYEJA e shitjes - se nuk po me duhen.
Per me shum info kontaktoni nr. 045-317-406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim