Shes fellne

Shitet nga: Fellne 18 Jan 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 vrima me goma tveres bojn per vw golf 1.2.3 per opel......etj per ma shum info nr 045 402 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim