Shes fellne me goma. 285/35/22

Shitet nga: Gim 28 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 285/35/rz22. `nje pale jane me 5 vrima, nje pale tjeter jan me 6 vrima. gomat jane pak te perdorura, dhe jane "PIRELLI" Cmimi esht per 1 pale, dmth 1200 2 palet.
Per ma shume info kontaktoni. flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim