Shes fellne per Mercedes Benz

Shitet nga: Zeq Sadrija 21 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes Benz numri 16 te Sapo ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim