Shes fellne

Shitet nga: Kushtrim 22 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 boin per shumicen e xhipav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim