Shes fellnet

Shitet nga: Fidan 09 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18coll te cilet bajn per disa lloje te vetura si Mercedes Audi Pasat etj.. Per me shum kontaktoni ne numrin 044 855 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim