Shes fellnet

Shitet nga: Labinot 09 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim