Shes goma dhe bandazhe te veres

Shitet nga: Pajtim 02 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan sp sport dunlop 235 -45/17
Te gjith gumat jan te mira me bandazhe te ruajtura.
Bandazhet 17 orgjinal te audit prodhim German.
049168786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim