Shes

Shitet nga: Arsim 03 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhura nga Holanda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim